4. třídy

17. prosince 2021
 
Andělé ze 4.B.
 
     
 
2. listpadu 2021
 
Halloweenská dýně z mandarinky. Zdobená čokoládou, čerstvou mátou a tyčinkami. Vše určeno k přímé a rychlé spotřebě, jak je vidět  z obrázků. (B.R.)
 
                   
 
Ukázky z výtvarné  výchovy,  kde stále propojujeme geometrii a ukazujeme si tvorbu významných malířů. Tentokrát přišel na řadu Vassily Kandinsky a jeho téma čtverce s kruhy. (B.R.)
 
 
 
30. září 2021
 
Třída 4.A pod vedením paní učitelky Barbory Rojkovičové nalezla inspiraci v díle nizozemského malíře Pieta Mondriana, potažmo v propojení výtvarné výchovy s matematikou, a výsledné práce jsou vskutku atraktivní a zajímavé. 
 
                 
 
12. září 2021
 
Adaptační výlet 4.A
 
Prázdniny skončily a my jsme se opět setkali ve školních lavicích. Někteří naši spolužáci třídu opustili, jiní k nám zavítali a my jsme měli možnost se hned první školní pondělí seznamovat a užívat si společné chvíle při adaptačním programu, který pro nás připravila paní zástupkyně Renata Veselá a paní učitelka Soňa Macková. Počasí nahrávalo pobytu venku - šipkovaná, seznamovací hry, zpěv... Prostě jen chvíle bez omezení a spolu. Moc jsme si to užili, děkujeme!
(Barbora Rojkovičová)