6. třídy

14. prosince 2021

Žáci šestých tříd se při dnešní návštěvě Městské knihovny dozvěděli řadu zajímavostí ze zákulisí komiksového světa. Výklad paní Meškové doprovázely obrázkové slajdy a hlavně možnost dotvořit si svůj vlastní komiks, což skupinky dětí s chutí i vtipem využily.

           

29. listopadu 2021

Otisky 6.A.

           

8. listopadu

Šesťáci dokončili post-halloweenské dýně.

         

12. října 2021

Dvě úterní hodiny s psycholožkou Barborou Krtičkovou se nesly ve znamení her, při kterých byla klíčovým bodem domluva a spolupráce kolektivu, konkrétně dětí z 6.A.

     

20. září 2021

Fotografie z adapatčního pobytu 6.B, který se konal v Teplicích nad Metují ve dnech 15. - 17. září.

                

15. září 2021

Ve dnech od 13. do 15. září proběhl v teplickém penzionu Metuje adaptační pobyt 6.A. Nesl se ve znamení slunečného počasí, které nahrávalo venkovním aktivitám. Program připravený paní zástupkyní Renatou Veselou, paní učitelkou Soňou Mackovou, paní psycholožkou Barborou Krtičkovou a paní třídní učitelkou Monikou Sloupenskou obsahoval celou škálu "oťukávacích" činností, jejichž cílem bylo nalezení individuální nápaditosti a především kolektivní spolupráce a souhry. Jednotlivé úkoly prověřily fyzické a mentální schopnosti dětí, dobrodružným vrcholem se pak stal průchod nočním lesem, kde se musely čtyřčlenné skupinky popasovat nejen s nalezením - odrazkami značené - cesty, ale i s vyřešením několika nečekaně ukrytých nástrah. Snad je možné napsat, že i díky těmto zážitkům, potažmo výborné kuchyni, děti na tento adaptační pobyt jen tak nezapomenou. (pš)

                                         

10. září 2021

Ještě je nutné využít poslední teplé dny - dnešní hodinu angličtiny proto paní učitelka Eva Miler přemístila do školní zahrady, kde si s šesťáky mj. názorně procvičila aktuálně probírané téma "sports".

     

3. září 2021

Historicky první společné foto 6.A.

 

1. září 2021

Novopečeným šesťákům se dnes přišel představit učitelský sbor II. stupně.