9. třídy (A. Kučera, Z. Muzikář)

27. března 2023

Deváťáci si nechali vyrobit slušivé mikiny, na kterých nechybí všechny zásadní údaje týkající se jejich třídy 9.A...

 

26. března 2023

Třídy 8.A a 9.A při exkurzi na broumovském letišti.

     

ti.10. března 2023

Přednáška na téma kyberšikana
 
Po šestých a sedmých třídách si přednášku na téma "kyberšikana" vyslechli také deváťáci. Toto setkání původně nebylo v plánu, ale pan por. Mgr. Miroslav Mervart (člen Policie České republiky a preventista pro Náchodsko) se sám nabídl, že na naši školu může opět zavítat, jelikož bude mít zrovna "cestu kolem". Paní učitelka Macková, která nad podobnými akcemi drží záštitu, nabídku vřele přijala a nejstarší školáci se díky tomu dozvěděli mnoho užitečných informací souvisejících s příslušným tématem. Přednáška se dle tradic pana Mervarta odehrávala v dynamickém a zábavném tempu, které žáky prostě baví. Za návštěvu moc děkujeme!
 
     
 

1. listopadu 2022

Momentka třídy 9.A při návštěvě náchodského Úřadu práce.

22. října 2022

Florbalový turnaj v Polici nad Metují

Na dívčím florbalovém turnaji v Polici nad Metují, který proběhl v uplynulém týdnu, naši školu reprezentoval tým deváťaček. Holky svedly ostré sportovní bitvy, a byť medaile nakonec necinkla, z akce se vracely spokojené a v dobré náladě.

 

17. října 2022

Minulý týden se třída 9.A vypravila do Prahy. Jednalo se o výlet v rámci hodin angličtiny, kdy paní učitelka Šrůtková popisovala žákům významná místa našeho hlavního města v cizím jazyce.