Hromadné

Vánoce na II. stupni

16.12.2020

Ani učitelé II. stupně nezapomněli na své žáky. Každý den byl vyhrazen pro jednu třídu, a to u sborovny na stromečku, kde byly - vždy o velké přestávce - k nalezení symbolické dárky.

   

‌19.10.2020

17. září zaznamenaly žačky 2. stupně - Anita Středová, Elisabeth Středová, Klára Lukašáková a Anna Skřivanová významný úspěch, když dokázaly zvítězit v projektu "Příběhy našich sousedů", který pořádá společnost Post Bellum. Podrobnější pohled do zákulisí celé prezentace, která pojednávala o životě paní Elisabeth Kopáčkové, nabízí tři ze čtyř hlavních aktérek v rozhovoru uvedeném na webu Naše Broumovsko.
 
5.10.2020
Symbolem covidové epidemie jsou jednoznačně roušky. Nedávným nařízením vlády České republiky byla zavedena povinnost nosit roušky i během vyučování na druhém stupni základních škol. Na Masarykově základní škole si v hodinách výtvarné výchovy žáci sedmých a osmých ročníků mohli navrhnout a vytvořit podobu své vlastní roušky. Výsledky jejich tvořivosti můžete vidět na přiložených fotografiích. (L. Kubásková a A. Kučera)