II. stupeň

Minifotbal starších žáků, okresní kolo

9.4.2024 byl krásný slunečný den a my jsme se s výběrem devíti fotbalistů vydali do Náchoda - Bělovse na okresní kolo v minifotbalu straších žáků. Do turnaje nastoupilo celkem 9 družstev. Všichni soupeři byli nadšení a draví, konkurence veliká. Naši kluci zahráli výborná utkání a po zásluze nakonec vybojovali báječné 3.místo. Přivezli jsme si krásný pohár a medaile. Děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Reprezentace v okresního kole

Dne 21.2.2024 se čtyři žáci naší školy zúčastnili okresního kola zeměpisné olympiády v Jaroměři. Všichni čtyři podali pěkné výkony a všem patří poděkování za reprezentaci školy. Obzvláště blahopřejeme Elišce Krupičkové ze 7.A, která se ve své kategorii umístila na krásném 10. místě z celkového počtu 24 soutěžících.
Mgr. Andrea Knytlová

4. ledna 2024

Dne 4. 1. 2024 proběhlo na naší škole školní kolo zeměpisné olympiády. Zúčastnilo se jí 12 žáků. V kategorii A (6. třída) zvítězil Matěj Hladík. V kategorii B (7. třída) zvítězila Claudie Tietzová. V kategorii C (8. třída) zvítězil Šimon Kučera.

Vítězové postupují do okresního kola v Náchodě. Do okresního kola dále postupují Eliška Krupičková a Martin Thér. Velká pochvala a poděkování za odvahu poměřit své zeměpisné znalosti se svými spolužáky patří také Elišce Juráskové, Markétě Juklové, Karolíně Králové, Adéle Bakešové, Šárce Voříškové, Adéle Králové a Michaele Filippi.